Як я можу сплатити своє замовлення?

1. Накладений платіж.
 

Оплата за товар відбувається у відділенні Нової Пошти коли Ви забираєте своє замовлення. Ви можете розпакувати посилку і подивитися, поміряти, помацати те що ви замовили. Якщо все "Ок" то оплачуєте товар. Якщо щось не влаштовує - відмовляєтесь від замовлення. Велике прохання якщо не хочете забирати товар - оплатити зворотню пересилку. Це не суворе правило, а жест доброї волі з Вашого боку, ми будемо дуже Вам вдячні :)

Єдиний мінус при цьому виді платежу, Вам необхідно сплатити пересилку грошей нам. Орієнтовна вартість пересилки грошей це 25 грн + 2% від суми замовлення.

 
2. Готівкові гроші кур'єру або при самовивозі.
 

Тут взагалі все дуже просто. Приїхав кур'єр - подивилися товар - оплатили гроші. Якщо приходите на самовивіз то розраховуєтесь в офісі.

 
3. Оплата на карту Приватбанку.
 

Ми висилаємо номер карти на яку необхідно перевести гроші і суму до оплати. Ви будь-яким зручним способом поповнюєте карту. Це можна зробити в терміналах самообслуговування, через касу банку або використовуючи Приват24.

Зазвичай цей спосіб вибирають наші постійні клієнти, які розуміють що ніхто їх обманювати не збирається, так як магазин працює вже 4 роки і нам набагато вигідніше набувати постійних покупців, а не намагатись когось обдурити на пару сотень гривень :)

 
4. Оплата Приват24 на сайті.

Це автоматизований процес оплати замовлення. При оформленні замовлення Вас перенаправить в систему Приват24 де необхідно авторизуватись і провести оплату. Бажано попередньо зателефонувати до менеджера та поцікавитись чи є товар в наявності, буває що дані складу приходять із запізненням і ми не встигаємо коригувати залишки. Але в будь-якому випадку, якщо раптом виявиться, що товару немає ми відразу переведемо Вам гроші назад з нашими вибаченнями і найкращими побажаннями.