0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Крижма махрова

Обряд хрещення сповнений таємничості й урочистості. Це перша важлива подія в житті немовляти, після якої він очищається від всіх гріхів і готовий до праведного життя.

Новонароджені не здатні пізнати принципи віри, в цьому їм допомагають духовні наставники - хресні батьки. На них покладається не тільки виховувати і вкладати любов в свого хрещеника, а й забезпечити йому гарне вбрання на хрестини. Одним з обов'язкових атрибутів є махрова крижма.

Що собою являє крижма з махри?

Купити крижму, як і наряд для малюка - обов'язок хрещеної матері. Вона являє собою полотно з натуральної тканини, м'якою і приємною до тіла. У неї приймають хресні батьки малюка після триразового занурення в купіль. Від якості текстильної приналежності залежить комфорт грудничка.

Крижми з махрової тканини має масу переваг:

  • швидко вбирає вологу;
  • зберігає тепло;
  • м'яко огортає тіло немовляти;
  • не дратує ніжну шкіру.

Вибираючи хрестильну крижму, слід віддавати перевагу виробам білого кольору, які символізують безгрішність і невинність дитячої душі. Рушник після хрещення зберігають все життя, це потужний оберіг для дитини і дорослої людини.

Сучасний погляд на давні традиції

За старих часів після проведення таїнства хрещення дитину обертали відрізом льняної або бавовняної матерії. Сьогодні в інтернет-магазинах України можна замовити естетичний і практичний виріб, який має привабливий зовнішній вигляд.

Крижма махрова, купити в Києві яку слід заздалегідь за кілька тижнів до хрестин, з вишитим православним хрестом, ангелятами, ім'ям малюка, тематичним орнаментом справить враження на батьків дитини. Її не слід прати, адже на тканині зберігаються крапельки чудотворного світу. Рушник батьки малюка зберігають, він таїть в собі сакральний зміст. Якщо дитина захворює, його прикривають освяченим полотном, наділеним силою зцілення.

Крижма махрова в Києві продається практично в кожному інтернет-магазині дитячого одягу. Вона продається окремо або входить в хрестинний комплект для хлопчиків і дівчаток. Моделі відрізняються дизайном і майстерним декором, від наявності прикрас і вишивок залежить ціна виробу. Основна вимога - придбати крижму необхідно зі світлими помислами та добрими побажаннями, тоді вона стане для дитини потужним захистом від негараздів і хвороб.

Сортування:
Відображення:
Вгору