0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Вишивка на крижмі

Будь-яка хрещена мама хоче щоб її участь в хрещенні запам'яталась на все життя. Тому Ви дбаєте, переживаєте, шукаєте найкраще для свого майбутнього хрещеника або хрещениці. Найкращий спосіб зробити цей день незабутнім це замовити крижму з вишивкою імені і дати хрещення. Якщо Ви вже точно знаєте день коли буде обряд, то замовляйте вишивку на крижмі з датою та іменем. Запевняємо Вас це запам'ятається назавжди, Крижми зберігатимуть довгі роки.

Слід враховувати що при замовленні крижми, вишивка виготовляється окремо і часто на це потрібно від 1 до 3 днів. Тому при виборі та купівлі індивідуальних виробів правильно розраховуйте час виконання замовлення. Ми не можемо зберігати на складі товари з вишитими іменами, так як для цього потрібно виготовити неймовірну кількість всіх моделей крижм з вишивкою всіх імен.

Зазвичай вишивають ім'я хрещеника (хрещениці) і дату обряду, деякі думають, що потрібно вишивати дату народження дитини але це помилка. Ім'я та дата наносяться на капюшон або полотно, все за бажанням замовника. У деяких випадках може знадобитися передоплата для початку роботи, але в основному ми виготовляємо всі вироби без авансу і ви розраховуєтесь вже за фактом отримання замовлення.

Приклади вишивки на крижмах

  • ім'я дитини, зазвичай вибирають ім'я святого по дню народження дитини, якщо не впевнені краще уточнити в церкві або у знаючих друзів
  • дата хрещення
  • православний чи католицький хрест, янголятко
  • написи «Спаси і збережи» і т.д.

На сторінці відображені основні види, ціни на вишивки, якщо Ви захочете щось особливе, індивідуальне ми постараємося допомогти. Вам всього лише треба пояснити консультантові що саме Ви хочете вишити. Якщо це технологічно буде можливо ми з задоволенням зробимо це.

Сортування:
Відображення:
Вгору