0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Рубашка для хрещення

Інтернет-магазин «Сундучок» пропонує широкий вибір плаття для хрещення для хлопчиків і дівчаток в Києві, а також дитячі сорочки для хрещення, які дозволять батькам не тільки підкреслити урочистий момент, але і створити комфортні умови для малюка протягом всієї церемонії.

Продукція, представлена в каталозі, повністю відповідає стандартам якості і безпеки, і може стати найкращим вибором серед аналогічних пропозицій, завдяки якому ви отримаєте максимально якісний одяг для хрещення за мінімальною ціною.

Якими можуть бути сорочки для хрестин

На даний момент в Україні клієнту представлений асортимент виробів такого вигляду:

 • хрестильна сорочка для хлопчиків і дівчаток;
 • платтячка, відповідні до події;
 • аксесуари;
 • супутні товари.

Ми пропонуємо хрестильні сорочки дитячи та костюми з традиційною вишивкою, орнаментами та іншими варіантами стилізації. Незалежно від вибору, кожна сорочка для хрещення, представлена в каталозі нашого сайту, скроєна в належному стилі і відповідно до традицій завжди трохи довше тіла немовляти. Дотримання таких умов є даниною повір'ям. Якщо Ви хрестите дівчинку і хочете щоб вона виглядала більш ошатно - пропонуємо нарядні плаття для хрещення з натуральних матеріалів.

Де знайти хрестильні сорочки для дітей

Найчастіше обряд хрещення проводиться по виконанню 40 днів з моменту народження немовляти. Ми шануємо традиції і розуміємо важливість дотримання ритуалів. Знання православних звичаїв і потреб клієнтів, дозволяє нам надати оптимальний вибір готового хрестильного одягу, який представлений на сайті, як в комплектах, так і окремими елементами.

Відвідування каталогу нашого сайту в Україні і подальший вибір дитячих сорочок для хрещення дозволяє клієнту купити готовий одяг необхідних розмірів, виготовлений з високоякісних натуральних матеріалів. Крім цього, у нас ви також можете замовити створення оригінальної вишивки за власним ескізом, або іменну продукцію.

Покупка одягу для хрещення в магазині «Сундучок» забезпечує вас рядом переваг, основними серед яких стають:

 • можливість підібрати, колір і вишивку готових суконь для хрещення в повній відповідності з особистими уподобаннями;
 • швидкість пошуку по сайту і широкий асортимент товару;
 • можливість купити хрестильний одяг по акції або знижці;
 • безліч додаткових пропозицій;
 • можливість замовити доставку за допомогою заповнення простої форми заявки;
 • оперативний зв'язок з консультантом магазину, який надасть актуальну інформацію, допоможе підібрати оптимальний варіант хрестильного одягу саме для вашого випадку;
 • можливість заощадити на покупках і приділити більше уваги самому торжеству хрещення.

Де купити дитячі сорочки для хрещення в Києві

Вибираючи послуги нашого магазину в Києві, ви зможете купити сорочки для хрестин і створити гарний образ невинного янголятка, який запам'ятається вам і вашим рідним на довгі роки. Набори на хрещення для хлопчика і для дівчинки - ми пропонуємо комфортну продукцію, завдяки якій кожна мить святого таїнства пройде для вашого малюка в комфорті.

Сортування:
Відображення:
Вгору