0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Іменна ікона

Проведення обряду хрещення вимагає наявності особливих елементів. Так, крім придбання крижми (Pusha, Mimino), натільного хрестика, одягу і ряду аксесуарів, знадобиться купити іменну ікону в Києві. При виборі слід керуватися рядом важливих правил. Як не помилитися і придбати дійсно «правильне» виріб.

 

Вибір за церковними канонами

 

Згідно святим церковним доданнях кожній православній людині Всевишнім після проведення таїнства хрещення дається свій небесний покровитель. Вважається, що він оберігає людину і допомагає йому протягом усього життя. І саме іменні ікони відображають лики святих покровителів.
Їх можуть дарувати родичі малюкові або відразу після обряду, або їх набувають батьки або хресні ще до хрещення. Також ікону можна подарувати і на будь яке інше свято: день народження, Новий Рік або Великдень. Тут головне правильно вибрати зображення ангела-хранителя.

 1. За датою народження. Перш ніж замовити іменну ікону, важливо підібрати ім'я Святого. Воно повинно збігатися з вашим або ім'ям того, кому призначається подарунок. Ви не помилитеся, якщо виберіть те, яке знаходиться найближче до дати народження, вашої або обдаровуваного.
 2. За церковним календарем. Дізнатися, який покровитель відповідає імені можна з церковного календаря.
 3. За знаком зодіаку. Підбирати виріб можна і за знаком зодіаку. Кожному знаку відповідає свій небесний покровитель.

Такі вироби можуть відрізнятися технікою виготовлення і матеріалами. Сьогодні особливою популярністю користуються ікони в канонічному стилі, «під старовину». Для їх виробництва, як правило, використовується натуральне дерево, фарба і лак. Зображення нанесено методом літографії.
Купити іменні ікони святих і піднести їх як подарунок, значить, наповнити свій дар глибоким змістом і духовної теплотою Святих образів. Ваш подарунок напевно буде зберігатися на самому видному місці і може стати навіть сімейною реліквією, яку будуть передавати з покоління в покоління.

 

Тип зображення Святих

 

Існують кілька способів зображення Святих:

 • Ростовий. Святий зображений у повний зріст.
 • Поясний. Покровитель зображений до пояса. В даному варіанті важлива деталь - в жести рук.
 • Огрудний. Ікона закінчується на рівні грудей.
 • Оплечний. Зображення включає плечі святого.
 • Оглавний. Голова святого зображена крупним планом.

Вибираючи виріб, слід пам'ятати, що лик є найважливішою частиною іменний ікони, де духовний центр образу - очі. Зверніть увагу на обличчя, його має бути добре видно, бажано, в деталях.

 

Іменні ікони на Сундучок

 

У каталозі інтернет магазину Сундучок представлені ікони, виготовлені з натурального дерева в старовинному стилі, лицьова частина покрита лаком. Тут ви зможете підібрати ікону будь-якого покровителя собі або в подарунок. Кожна з них виготовлена ​​провідним виробником: Pravdar. Бренд виготовляє ікони з натуральних матеріалів у відповідності з усіма церковними канонами.
Стандартний розмір становить 13х17 см. Виріб такого розміру зручно взяти з собою в дорогу, подорож або паломництво. Але у нас ви можете замовити виріб і в інших розмірах:

 • 17х21 см;
 • 17х23 см (арка);
 • 21х29 см;
 • 30х40 см.

На іменні ікони ціни варіюються. Так, чим більше розмір, тим дорожче виріб. Замовити потрібний товар ви можете прямо на сайті або зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Сортування:
Відображення:
Вгору