0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Машинки іграшки

Як вибрати і купити дитячі машинки в Києві


Іграшкова машинка з найраніших років стає мрією кожного хлопчиська, адже це ні з чим не порівнянне задоволення - покатати машинку, дзижчачи і повторюючи звуки справжніх автомобілів, регулярно чутних на вулиці. Купити дитячі машинки в Києві для своєї дитини не тільки приємно, але і корисно, як і лялькипупсиіграшки тваринитрансформери і роботи. Ці іграшки допомагають малюку вивчати техніку і її призначення, попутно розвиваючи моторику рук, увагу, координацію і відчуття простору.

Чим цікаві іграшкові машинки?


Протягом багатьох десятиліть саме машинки є улюбленими іграшками багатьох поколінь хлопчиків. Перша подібна іграшка у вигляді брязкальця часто надається дитині ще в місячному віці, надалі її замінюють прості і керовані по радіо варіанти, невеликі модельки і більші, дуже точно імітують справжні автомобілі.
Купити іграшки машинки необхідно для розвитку фантазії дітей, наділивши їх обов'язковим атрибутом сюжетно-рольових ігор. Фантазія малюка буде активно розвиватися, коли під час гри він буде представляти себе водієм або пасажиром. У свою машину можна посадити інші улюблені іграшки, зробивши розвага ще більш цікавим. Також машинка буде відмінним вибором для командної гри вашої дитини з друзями.
Малюки з цікавістю придумують, як машина може котитися по мосту і трасі, а на ніч будуть заганяти її в гараж. Якщо в іграшці сидять інші ігрові персонажі, дитина уявляє себе водієм таксі або автобуса. Все це неймовірно захоплююче, так як діти вчаться представляти себе в різній ролі, можуть влаштовувати гонки з іншими хлопцями, заводячи друзів.

Яку іграшку машинку варто купити?


Сьогодні купити машинки іграшки можна в неймовірно широкому асортименті, що здивує навіть найвибагливіших юних автолюбителів. Одним хлопці припадають до душі спорткари, джипи, купе, іншим більше подобаються трактори, сміттєвози, екскаватори та вантажівки. У багатьох сучасних моделях машинок містяться рухливі деталі, які роблять гру неймовірно цікавою.
Відмінності між іграшковими машинками можуть полягати і в формі, і в габаритах, і в особливостях конструкції. Під час гри хлопчики підсвідомо порівнюють себе з татами, переймаючи їх манеру керування автомобілем і жести, що здійснюються під час водіння, так що правильний вибір іграшки набуває особливого значення. Для цього можна скористатися наступними рекомендаціями.
• Іграшки з пультами підійдуть старшим дітям. Радіокеровані моделі підходять хлопчикам від 6 до 10 років, що дозволить дитині відчути себе справжнім гонщиком, адже маневреність і швидкість тут виведена на новий рівень, у порівнянні з традиційними машинками.
• Для малюків краще купити дитячі машинки з простою конструкцією з пластика і без управління. У такому юному віці принцип дії машинки на радіоуправлінні може бути незрозумілий малюкові або навіть лякати його.
• Купувати варто тільки продукцію високої якості, виконану з нетоксичних матеріалів. Чудовим доповненням стануть сертифікати, що підтверджують відповідність сучасним стандартам якості і екологічності.
• Що стосується кольору, тут кращим рішенням стануть стримані тони, що не роблять впливу на психіку дитини.


Де купити дитячі машинки в Україні?


Наш інтернет-магазин Syndychok.ua в Україні пропонує великий асортимент іграшкових машинок різних видів, форм і габаритів, прагнучи задовольнити потреби кожного маленького любителя автомобілів. Купити іграшки машинки в Сундучку, означає отримати не тільки якісне, красиве і безпечне для здоров'я, але і прийнятне за вартістю виріб від кращих виробників!

Сортування:
Відображення:
Вгору