0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

Сб: 10:00–16:00 (тел.режим)

0
Мій кошик

Конструктор

Як вибрати і купити дитячий конструктор в Україні


Конструктори є іграшками, які здатні захоплювати дітей різних вікових груп на багато годин, що підмітили багато виробників, регулярно надаючи нові і більш просунуті варіанти для хлопців. Рішення купити конструктор в Україні дозволить вам придбати для своєї дитини найпопулярнішу розвиваючу іграшку, яка, в залежності від особливостей, допоможе малюкові в пізнанні світу, розвитку творчих навичок і мислення, поліпшення пам'яті і дрібної моторики.

 

Чому купити дитячі конструктори так популярно?


Розвиток дитини має бути повноцінним і всебічним. У процесі виховання батьки розвивають в дітях соціальні навички, фізичні та інтелектуальні дані. Саме в інтелектуальному розвитку велику роль відіграє конструктор, який навчає дітей формуванню причинно-наслідкових зв'язків, логічного мислення, розумовим здібностям. Якщо правильно вибрати і купити дитячий конструктор, це забезпечить численні переваги:
• У процесі гри діти вчаться координації рухів і розвивають почуття рівноваги. Спочатку конструктор має елементарну форму кубиків, але з роками складність підвищується. І не варто переживати, якщо малюк ламає споруди - в ранньому віці це цілком нормально. Навіть якщо у дорослому житті він не стане будівельником, всі навички йому дуже знадобляться.
• Конструктор допомагає дітям ставити цілі і послідовно досягати їх. Важливо навчити малюка визначенням висоти, до якої відтворена з елементів конструктора вежа не розвалиться, також виробляючи в дитині принцип доведення задуманого до кінця. У дорослому житті це допоможе позбутися від ілюзорних і нездійсненних планів, а також навчить наполегливо слідувати цілям.
• Купити дитячі конструктори необхідно і для розвитку уяви, образного мислення, почуття смаку. Перед збором будинку або автомобіля з кубиків, малюкові необхідно буде придумати зовнішній вигляд об'єктів, оцінити стійкість, необхідні кольори і їх поєднання, разом з рядом інших нюансів.


Як вибрати дитячий конструктор?


Чимало батьків звикли вважати, що все конструктори зводяться виключно до продукції знаменитої торгової марки LEGO. Сучасний асортимент подібних іграшок легко розвіє цей міф, адже найрізноманітніші виробники створюють моделі конструкторів для будь-якого віку, з різною тематикою, формами та іншими особливостями.
Для самих маленьких діток відмінно підходять найпростіші м'які, пластикові або дерев'яні кубики, створені з екологічних матеріалів. На кожному елементі можуть бути нанесені зображення тварин або цифри, що полегшує навчання дитини. Існують цілі набори, які включають в себе кубики різних кольорів, які потрібно правильно комбінувати.
Також можна купити конструктор в Києві, що включає в себе елементи різних геометричних форм. З їх допомогою дитина постарше зможе побудувати будинки, замки і повноцінні міста. Такі набори відмінно підходять малюкам від 3 років.
Де купити дитячі конструктори в Києві?
Великий асортимент найрізноманітніших дитячих конструкторів, ляльокпупсівіграшок тваринтрансформерів і роботів для дітей різного віку представлений в інтернет-магазині Syndychok.ua. Ми співпрацюємо з кращими виробниками іграшок, надаючи українським батькам можливість придбати вироби, які відповідають сучасним стандартам якості і екологічності. Наші досвідчені консультанти допоможуть вибрати і купити конструктор в Сундучку, який відповідає всім перевагам і побажанням вашої дитини!

Немає товарів

Вгору